Postitused

Minu lugu Champagne Drappier'ga

šampanjakaskaad. Miks mitte? Aga kuidas?

Šampanjat juues jääme palun ikka klaaside juurde. Ei plastist aseainetele!

Moest ja mullidest. Pohjanheimoga.

Kas on oodata ka kinnisvaramulle?

Miks kogu see "tants" ümber šampanja?

Palju õnne, mõnus ja ahvatlev champagne rosé!

Mõtisklusi "porgandidaami" ja suhtekorraldaja Kadri Lainasega